Parti ve Organizasyon Evi

“CP PASTACILIK” Olarakyola çıkan ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmayı ilke edinen, 2012’den beri İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin seçkin semtlerinden biri olan Karşıyaka ve Bostanlı’DA hizmet veren, sıcak atmosferi, başarılı ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla özel günlerinize sizin verdiğiniz önemden daha fazlasını veren bir parti eviyiz.

“CP PASTACILIK” olarak sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz mutlu anlar, özel günler için organizasyon oluşturma yükünü ve detayların endişesini sizlerin üstünden almayı, size sadece bu kıymetli saatlerin tadını çıkarmayı bırakıyoruz.

Hem yetişkinler hem de küçük misafirlerimize özel alanlara sahip, KARŞIYAKA’da bulunan müstakil mekanımızı, etkinliklerimizin konusuna ve yaş grubuna hitap edecek şekilde dizayn ederek , sizin seçtiğiniz konsept ve diğer ayrıntılarla özel gününüzde sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebileceğiniz, misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük alanı sizlere sunmaktan her daim keyif alıyoruz.